پاسخ ما به دامبول السلطنه ی خامنه ای: تحریم گسترده قهوه تلخ

از همان شروع فروش قهره تلخ بسیار به این موضوع بدبین بودم. بسیاری از دوستان و آشنایان (از جمله مادر خودم) برای خرید این لودگی و پیدا کردن شباهت های عجیب و نامربوط و ربط دادن آنها به انتقاد  ازنظام از هم پیشی می گرفتند!

هر چقدر که داد زدم: آخه اینجا که امریکا نیست که  مثل مایکل مور تندترین انتقاد(وحتی تهمت) را از شخص اول مملکت بکنی و اسکار هم بگیری.در مراسم اسکار فریاد بزنی » شرم بر تو آقای بوش» و تازه مورد حمایت رسانه ها قرار بگیری و برای فیلمت تبلیغ هم بکنند.

اینجا ایران است.ایران تحت ستم ضحاک زمان خامنه ای خونخوار.اینجا جایی است که پناهی را تنها به این دلیل که قصد ساختن فیلمی درباره کهریزک داشته به 6 سال زندان و 20 سال محرومیت از زندگی هنری محروم کرده اند.تازه جنایت کهریزکی که مورد تایید خودشان بود.لابد اگر می خواست درباره مواردی که -حکومت آن را انکار می کند و خبرنگار بی بی سی را مسئول ان می داند- مثل قتل ندا آقاسلطان فیلم بسازد حکمش 3 بار اعدام در ملا عام بود!

گفتم در این کشور تحت سلطه تمامیت خواهان نمی توانی هم هنرمند مردمی باشی و هم حواست شش دانگ به جیت باشد.اینجا یا باید شجریان باشی یا افتخاری. یا باید دهنمکی باشی یا اصغر فرهادی.یا باید مثل پناهی برای مردم باشی یا مثل شریفی نیا و مدیری فقط به فکر منافع مالیت باشی.

آخر مگر می شود در این کشور استبداد زده از حکومت انتقاد کنی و بلافاصله پس از اتمام سریالت از وزارت ارشاد دولت کودتا مجوز بگیری و تازه در هر خیاببان و کوچه هم بیلبوردهای بزرگ تبلیغ سریالت نصب شود؟!

ساده لوحان می گفتند: پس چرا در صدا و سیمای غیرملی پخشش نکردند؟ پس معلوم است منظور از جهانگیرشاه خامنه ای است و منظور از اتی احمدی نژاد!

می گفتم:اگر قرار است انتقاد از شاهان سابق کنایه به نظام ضحاکی ولایت فقیه باشد پس لابد سریال یوسف پیامبر ساخته فرج الله سلحشور( کارگردان ذوب در ولایت) حتما بیشترین انتقاد را از خ.ر کرده!

خوب خوشبختانه این دامبول ولی فقیه خوب دست خودش را رو کرد.البته قبلا هم دست این فرد ضد مردمی برای کسانی که چشمشان را باز می کردند و خود را به خواب نمی زند رو شده بود.مثلا وقتی قبل از قهوه تلخ به دستبوسی ا.ن رفت.وقتی در افطاری هنرمندان ضد مردمی با رئیس دولت کودتا حاضر شد.وقتی مرتبا و در هر فرصت گاه و بیگاه با مشایی ملاقات کرد.و وقتی مورد حمایت حامیان کودتا و دشمنان شجریان قرار گرفت.و البته  وظیفه ما را هم روشن کرد: تحریم گسترده لودگی قهره تلخ و سایر مسخره بازی های این دلقک نوکر خامنه ای

Advertisements

دربارهٔ vision

آزادی برای همه آزادی بیان بی حد و مرز نفی استبداد و تحجر و البته نفی هر دیکتاتور و دیکتاتوری
این نوشته در سیاسی-اجتماعی ارسال شده و با , , , برچسب‌گذاری شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

36 پاسخ برای پاسخ ما به دامبول السلطنه ی خامنه ای: تحریم گسترده قهوه تلخ

 1. aminam :گفت

  خاک بر سر افراده کوته فکر و حزب بادی مثل نویسنده این متن که دیدگاه ها و عقایدشان در حد بند تنبون است…
  درود بر مدیری و مدیری ها….

 2. samann :گفت

  آقا جان مثل اینکه همه ی جریانو نمیونید! این فیلم «ماهواره»ی مدیری که تازه بیرون اومده 4 سال پیش ساختنش! یعنی اون زمان هنوز انتخابات و تقلب انجام نشده بود! اینطوری که معلومه الان موضع مهران مدیری کلا عوض شده و با ماست!

  • من زیاد به این فیلم کاری ندارم.(البته بعضی ها هم می گن این دروغ مدیریه که جلوی کاهش فروش قهوه تلخ رو بگیره چون 4 سل پیش اصلا شبکه می شاپ نبود).من خودم از شهرام همایون پرچم فروش خوشم نمی آد.دلایلی رو که برای تحریم قهوه تلخ گفتم هم دیدی که ربطی به این مجموعه جدید نداشت.

 3. tirex :گفت

  agha saman kosse nanat,age nemidooni bedoon chizai ro ke aghaye modirie madare jende too in lodegish maskhare mikone asan 4 sale pish vojoode khareji nadashtan mesle barnameye ONCUT amir ghasemi ya video marboot be bacheye 8 sale be shahrame homayoon…vaghti chizio nemidooni mese rahbare kos keshet gohe ziadi nakhor…zende bad irani ,na mozdoore koodetai

 4. sd :گفت

  مهم نیست کی ساختنش و کی بیرون دادنش (که البته مهم ) این مردک وطن فروش نه بخاطر دست انداختن شبکه های ماهواره ای بلکه بخاطر نوع دیالوگ ها و یکطرفه بودن ویدوش . اگر راست میگف بهتر بود اول شبکه های جمهوری اسلامی رو دست مینداخت که تلفنی دعا مینویسند و پول میگیرند. همه ما میدونیم تمام شبکه های ماهواره ای خارج از کشور به نوعی تودهنی به این ج اسلامی فاسد .حتی اگه سال تا سال هم یه برنامه خوب نداشته باشند .میخواست مردم شاد بشند خوب کاری نداشت هزینه سریال رو میداد به مردم بیچاره . دلایل زیادی وجود داره که نشون میده این اقا وطن فروشتر از هر مامور اطلاعاتی دیگست . یادمون باشه ج.اسلامی بخواهد اگه کارش بگیره معمولا بر علیه موردش حرف میزنه . مثل قهوه تخل که اول پخش کردن که با مهران مدیری مشکل دارند تا مردم حمایت کنند از سریال و …….

 5. ف :گفت

  چه چرندیاتی
  این که نمیشه تا ما از یکی بدمون اومد بگیم فلانه و …
  خیلی احساسی نوشتی
  درود بر مهران مدیری من که ازش خوشم میاد

 6. ندا :گفت

  با با اینقد ر طنز را با سیاست قاطی نکنید این برنامه ماله قبل از انتخابات است و مشخصه عده ای می خواهند مدیری را خراب کنند. و این معلومه کیان!

 7. tanz :گفت

  بعد یا قبل از انتخابات فرقی نمی کنه. این مجموعه جالبه و عین واقعیت. شما هم اگر دقت کنید متوجه می شین.ما هم منتظر نبودیم شما دستور تحریم بدین!!

 8. د :گفت

  به نظر من مسئله رو نباید پیچیده کرد !!!آقای مدیری به مردم ایران یک عذر خواهی بدهکاره.

 9. tirex :گفت

  vase hamine ozamoon ine chon bazia mese ina too mamlekate ma sathi negar hastan…mige in faghat ye tanze..haha

 10. مریم :گفت

  رِلکس. رِلکس. رِلکس تر. شما اول برو ادب یاد بگیربعد مطالعه کن ببین دموکراسی اصلا چیه. بعد اینجا مطلب انتقادی بنویس و توصیه به تحریم کن. تو همه جای دنیا کمدین ها هرکسی و هر صنفی رو که دوست داشته باشن مسخره میکنن. اگر مسخره کردن جنتی خنده داره جنبه داشته باش و به مسخره کردن دوستان عزیز لس انجلسیت هم بخند. هنر رو برای هنر نگاه کن نه سیاسی بازی . من که به شخصه با دیدن کارهای مهران مدیری شاد میشم . مگه توقع شما از کمدی اینه که جنبش راه بندازه؟
  من نمیدونم چرا این نظریات دانشمندانه خودتون رو تو اینترنت منتشر میکنید. میخوای تحریم کنی. تحریم کن. هرچند که مطمئنم به قول کامبیز حسینی که میگه احمدی نژاد پارازیت رو یواشکی زیر پتو نگاه میکنه شما هم ادامه قهوه نلخ رو میبینی.

  • اولا من قهوه تلخ رو بعد از مجموعه سوم دیگه ندیدم چون چرت بود.ثانیا در همه جاهای» آزاد» دنیا کمدین ها هرکی رو که می خواهند به ویژه اصحاب قدرت رو مسخره می کنند.فقط نمی دانم اینجا نیشهای آقایون طناز مثل مدیری و ده نمکی فقط به مردم و اپوزوسیون زده می شود و مثلا کسی جرات نیش که هیچ انگشت زدن به » آغا» یا ا.ن رو در ایران ندارد!
   وخوب البته دلیلش هم واضح است چون اکثرا نمی خواهند پناهی باشند و برای مردم هزینه بدهند.بلکه اکثر دوست دارند مدیری باشند و هم از توبره بخورند هم از آخور. والبته جیبشان را از پول مردم پر کنند و میلیاردر شوند و تازه هراز چندگاهی مردم و اپوزوسیون را مسخره هم بکنند تا اصحاب قدرت یه وقت جلوی کاسبیشان را نگیرند .
   در ضمن من اصلا از لوس آنجلسی ها به ویژه شهرام پرچم فروش خوشم نمی آد.دیدید که در دلایلی که برای تحریم دامبول خامنه ای آوردم هیچ کدام ربطی به این کار جدید مدیری نداشت

   • مسیح :گفت

    خانوم مریم ابتدا شما برو حرف زدن بیاموز سپس جفنگ بگو…
    شما شبا همراه با خانواده از زیر لحاف نگاه کنید کافیست… ما از این چرندیات خوشمون نمیاد و ملت ایران هم خوب می داند با اوباشی همچون مدیری مزدور و دامبول چطور برخورد کند..
    البته شبکه های لوس آنجلس هم بعضی هاشون واقعن مسخره هستش… همین شهرام دستمال هم یکی از اوناست!
    رلکس هم بخوره تو سر خودت و مدیری دامبول….

  • محمد :گفت

   ,واقعاً متاسفم که ایران وطن فروشانی مثل شما دارد .

 11. واقعا واقعا برای مردم این کشور متاسفم که جنبه انتقاد ندارند خوب مهران مدیری دارد واقعیت را می گوید اگر کانلهای ماهواره ای با مردم ایران بودند ومردم ایران را حمایت می کردند چرا شبکه های بزرگی مثل بی بی سی – سی ان ان – صدای امریکا و الجزیره و … چرا وقتی مهترین و بزرگترین اتفاقات یک دهه جهان را می خواستند اعلام کنند از سال 2000تا2010راحتی یک کوچلو هم از تقلب در انتخابات ایران و اعتراضات بعد از ان نبود انتظار داریم کانال های چیپ و بی فایده ایرانی حمایت مان کنند وقتی کانل های بزرگ حمایتمان نمی کنند کمی به خودمان بیاییم و مسایل را با چشم باز و تحلیل بیان کنیم نه یکطرفه قضاوت کنیم و حکم بدهیم این رژیم خوب می داند بخش بزرگی از مردم را از دست داده و خودش را به زور و تحدید به هنرمندان وصل می کند تا ان حیثیت از دست رفته اش را به دست بیاورد اگر این طوری باشد پس علی دایی هم باید با رژیم باشد چرا که وقتی تجلیل از ورزشکاران ایران بود و کریم باقری را به عنوان یک ورزشکار محبوب انتخاب می کردند و جایزه اش را احدی نژاد داد علی دایی روی صندلی ها بود و مراسم را نگاه میکرد یا مراسم 14 و 15 خرداد 1389 را یادتان بیاورید هم رفسنجانی بود و هم حسن خمینی دو نفر از کسانی که با مردم بودند و از مردم حمایت کردند و کنارشان هم احمدی نژاد بود پس باید بگوییم اینها هم خاین هستند . وقتی قهوه تلخ پخش شد بعضی سایتها و خبر گزاری های حامی دولت بعد از چند قسمت انتقاد شدید به مهران مدیری کردند و حتی بعضی از سایت ها حامی دولت او را یهودی و یک فراماسون خواندن این هم منابع سایت ها
  http://www.mohakeme.com/news-1188.html
  http://www.mohakeme.com/news-1126.html
  حالا با نشان دادن واقعیت بعضی از کانال های ماهواره و کم جنبه بودن ما در انتقاد از هم دیگر این هنرمند کشور شد جیره خوار خ.ر و دامبول السلطنه خ.ر مثل اینکه یادتان رفته در ان قسمتی که از مردم برای اش پتشه پای شاه از مردم به زور پول جمع کنند و می گویند حرکت خو جوش مردمی است حالا ادم بعدی شده است

 12. کطزر :گفت

  همتون خفه بشین از خدا بی خبرها

 13. Masha :گفت

  این ویدیو سفارشی ساخته شده!! چه لزومی داره که خواننده زن ما رو که از ایران فرار کرده فاحشه بخونه، کی هست مگه، حق می ده به خودش همچین کاری بکونه ، این طنز نیست ، این ویدیو لو رفته زود تر از موقع پخشش ،بی خودی ازش طرفداری نکنید، ضعیف کشی هنر نیست . توهین های این سریال شرم آورن ربطی به آزادی بیان ندارن ، فقط می تونه به سفارش وزارت اطلاعات باشه و گرنه این مجموعه قابل پخش در تلویزیون و شبکه خانگی نیست.

 14. علی :گفت

  دقیقا مهسای عزیز.ضعیف کشی هنر نیست.کمدین باید کسانی رو که در قدرت هستند مورد انتقاد قرار بده نه مردم و اپوزوسیون رو.ولی بعضی ها امثال مدیری و ده نمکی فقط منافع مالی براشون مهمه و بس

 15. محمد :گفت

  سلام . من به کسی بی احترامی نمی کنم فقط میگم بی حرمتی که آقای مدیری به آریایی و مادر کرد قبل و بعد نداره . باید قهو تلخ تحریم بشه…
  ایشان هنرمند مردمی بودند من خودم ایشان را همایت می کردم . برام مهم نیست کی این برنامه ساخته شد ایشان پشیمان هستند یا خیر .
  ایشان به عنوان یک هنرمند باید همیشه حواسشان به کارشان باشد. قبل و بعد هم ندارد. چوب دو سر طلا شدن همینه
  انگار که ایشان ماموریت داشتند این برنامه را بسازند لازم نبود انقدر بی احترامی باشه
  خداحافظ آقای مدیری

 16. وی جی :گفت

  سلام
  براتون متاسفم
  برای خودتون و تفکرتون
  همیشه از خدا خواستم و میخوام هیچ وقت به پوچی امثال شما دچار نشم
  خیلی دلم می خواست بدونم «تفکر» توی فرهنگ لغت شما چه مفهومی داره. یا اصلا تا حالا اسمش به گوشتون خورده یا نه
  با خوندن مطلبتون داشتم به این قصه فکر می کردم
  با خوندن کامنت ها به جوابم رسیدم
  تفکر احتمالا هنوز به حوالی شما نرسیده
  براتون متاسفم
  و برای خودم که وقتم رو اینجا هدر دادم

  • کاش به جای سفسطه(راه کار همیشگی مزدوران ذوب در جنایت) دلایل و پاسخ های خودتون رو هم می گفتید که لاقل با تفکر شما هم آشنا می شدیم.من هم برایتان از خدایتان می خواهم کمک کند تا همچنان در دنیای تاریک خود بمانید و همچنان به مغزتان استراحت دهید.باشد که رستگار شوید و در بهشت به ازای هر جنایتی که برای مولایتان سید علی قاتل انجام دادید یک حوری بزرگ! نصیبتان شود

 17. ash :گفت

  mehrane modiri ye sage dast amooze mossalaman kheilia sag doost daran va mossalaman sag ha hevanate khoobi hastan vali man vagh vaghe in sagi ke vase ye tike ostokhoon har kari mikone doos nadaram

 18. kiakiakia :گفت

  واقعا مهران مدیری کار هنری و فرهنگی را به لجن کشید.باکاراین مردک از ایرانی بودنم شرمسارم.تف… .

 19. kiakiakia :گفت

  درست است از دمکراسی دم میزنیم.ولی تا جایی که به حریم دیگران وشخصیت دیگران وارد نشیم که مهران مدیری… .واقعا که مردک پست

 20. پارسا :گفت

  واقعا برای مدیری وطن فروش متاسفم وبعدش هم برای شما مگه برای تامین هزینه ی یه شبکه سیاسی که نه میتونه مثل بقیه کانالها تبلیغ پخش کنه نه تنوع برنامه های اونها رو داشته باشه فروش پرچم و کتاب چه اشکالی داره که یه دلقک مثل مدیری به اون شکل به مادر شهرام همایون توهین میکنه شما هم زرت و زرت بهش میگین مردک و دستمال ….پس باید بگم جمهوری اسلامی تو خراب کردن چهره های اپوزوسیون کاملا موفق بوده

 21. خسی از خاشاک :گفت

  تحریم گسترده قهوه تلخ
  من خودم همیشه یکی از طرفداران پر و پاقرص مهران بودم اونم فقط به خاطر نگاه تازه و طنز جدیدی که وارد سیمای خشکیده تلویزیون ها کرد جمهوری اسلامی وقتی می بیند مهران مدیری محبوبیت چشمگیری پیدا کرده به عنوان یک ابزار از این مامور اطلاعاتی خودش استفاده می کند به اون اونقدر بها میده و بزرگش میکنه و اجازه میده چند تا سوزن مصلحتی به نظام بزنه تا در زمان مناسب جوالدوز رو تا فی خالدون …دشمناش فرو کنه
  واقعا متاسفم چرا مدیری اجازه داد تا یک مهره بشه و از محبوبیتش سوء استفاده کنه یعنی اینقدر پول براش ارزش داره یا حس ایرانی و آریایی بودنش
  آقای مدیری عزیز من اصلا از همایون که از راه مبارزه با نظام کلی درآمد به جیب زده دفاع نمیکنم فقط میگم درست نبود مادر اون بنده خدا رو بیاری جلو چشماش توهین به مادر خودت خوب میدونی یعنی چه
  توهین به خوانندگان و اون ور آبی ها تا حدی در چهار چوب منطقیه ولی دیگه فاحشه خوندن و …. خدایش درست نیست

 22. نازی :گفت

  آقایون و خانوم های محترم لطفاً نقد پذیر باشید به قول یکی از آقایون جنبش سبزخود را مبری از هیچ خطایی نمی داند ما که وارد این حرکت دموکرات شدیم و از اون داریم حمایت می کنیم بنابراین باید درصد نقدپذیری خودمونو بالا ببریم بنابراین با الفاظ رکیک ازهمدیگه انتقاد نکنیم
  من اصلاً از کار اقای مدیری حمایت نمی کنم و معتقدم وقتی به جان خودش مردم و قسم می ده تا کارش فروش بره و مردم هم حمایتش می کنن باید از مردم به خاطر این عملش عذر خواهی کنه و یاد بگیره که دیگه نباید کار سفارشی بسازه

 23. سمیرا :گفت

  خداییش منم از بعضی شبکه های ماهواره ای خوشم نمیاد به قولی بیرون نشستند و میگن لنگش کن ولی تورو خدا یه نگاه به کامنتاتون بندازین ببینین خودتون چه زود از کوره در میرین و به هم فحش میدین خوب تا وقتی ما نتونیم همدیگرو تحمل کنیم چطور می تونیم از بقیه توقع داشته باشیم که بهمون حق اعتراض بدن؟؟

 24. آدمک ساندیس خور :گفت

  khoda pedar madareto be azat beshune bi hamechize harze!eyne nejasat esme rahbare mano nayar!shahide harzatunam sezavare khodetune!!!

 25. آدمک ساندیس خور :گفت

  kash ma batum dashtim kash ma tofang dashtim ta behetun mifahmundim khake moghadase iranemuno az vujudetun pak mikardim!na!be ghole aghaye ghadyani ba ney sandisemun cheshatuno dar miavordim!khoda ba neda o moosavi mahshuret kone kesafate vatan furush

 26. سامان :گفت

  کافر(نویسنده ی متن)همه را به کیش خود پندارد

 27. علی :گفت

  متاسفم برای امتی که فحش و هزل را طنز میداند
  پدر من طنز معنی دارد . بیان درد مردم در قالب خنده
  کدامیک از کارهای برادر مدیری درد اجتماع رو بیان کرد؟بگید ما هم بدونیم!!
  کدام یک خنده تولید کرد؟
  در تاتری در یک روستا دو جوان طنزی اجرا کردن که هنوز به یادش میخندم . آیا قحط الرجال شده
  نه عزیزان آدم حقیقت گو و درست در این کشور نمیتواند کار کند این یک اصل است مگر با …
  درود بر ایرانمردان راستین
  شهرام همایون
  بهرام مشیری
  دکتر نوریزاده
  . . .
  و پدر خرد ایران
  رضا فاضلی

 28. mojtaba hojatoleslami :گفت

  سلام رندا تکیددین نویسندهٔ ساکن پاریس نوشته که تمام نیروگهای اتمی‌ در دنیا باید برسی‌ بشوند که آیا اینها خطرناک هستند یا نه‌. با این اتفاقاتی که سر مردم ژاپن آمده باید مطمئن بشویم که آیا این رآکتور روسی بوشهر که عمرش را کرده مثل هواپیماهای روسی است یا نه‌. هواپیماهای روسی دوست دارند پایین بیفتند اما نیروگاه اتمی‌ بوشهر وقتی‌ منفجر بشه ما را حتما به طرف بالا خواهد برد. همهٔ دنیا ساخت نیروگاه اتمی‌ را متوقف کردند. ما تنها کشوری هستیم که صبح تا شب اورانیوم میسازیم و عجله داریم بوشهر راه بیفتد. می‌گویند نیروی اتمی‌ حق ملت ایران است والله لگد زدن هم حق الاغ است ولی‌ ممکن است صاحبش را به کشتن بدهد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s