به مناسبت موضع گیری جدید و ضد مردمی هاشمی: نگاهی به خدمات بی نظیر هاشمی به مردم و کشور

ا- تلاش برای حذف شخصیتهای میانه رو و ملی گراها از فردای پیروزی انقلاب

2- کودتا علیه بنی صدر و جلوگیری از پیروزی سریع ایران در جنگ(با گرفتن دستور بازگشت از خمینی درباره نیروهای واکنش سریع که در آستانه فتح بصره بودند)

3- تلاش برای ادامه پیدا کردن جنگ(که به کشته شدن 400 هزار نفر ایرانی و 1000 میلیارد دلار زیان به اقتصاد کشور شد) برای مهیا کردن فضا برای ادامه حذف مخالفان

4- بازی کردن نقش اساسی در  برکناری آیت الله منتظری از قائم مقامی رهبری

5- به رهبری رسانیدن خامنه ای  وانداختن این حیوان درنده به جان مردم با گفتن دروغ های درباره وصیت خیمنی در این باره(در آن زمان اکثر روحانیون بلند پایه با رهبری خامنه ای- به دلیل کوچک بودن جایگاه او در روحانیت شیعه- مخالف بودند اما هاشمی با لابی گری و دروغ گفتن انان را ناچار به پذیرش کرد)

6- وارد کردن سپاه و ارگانهای نظامی به عرصه اقتصاد در دهه 70

7- و حالا،بعد از تمام گذشتهایی که مردم در این 20 ماهه درباره گذشته کثیف او کردند، اینچنین خنجر را در پشت جنبش فرو می کند. تا درس عبرتی باشد برای ما تا بدانیم در راه آزادی هرگز نمی توان به دشمنان قسم خورده آن دل بست

Advertisements

دربارهٔ vision

آزادی برای همه آزادی بیان بی حد و مرز نفی استبداد و تحجر و البته نفی هر دیکتاتور و دیکتاتوری
این نوشته در سیاسی-اجتماعی ارسال شده و با , برچسب‌گذاری شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

21 پاسخ برای به مناسبت موضع گیری جدید و ضد مردمی هاشمی: نگاهی به خدمات بی نظیر هاشمی به مردم و کشور

 1. sabz :گفت

  ما به این امید پیرو ولیمان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای هستیم . شما چطور؟

  امام :

  بعد از من كسي خواهد آمد كه پرچم را به دست حضرت مهدي خواهد داد …

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=60:1389-06-01-14-26-04&catid=42:agha-va-mahdi

  • رومي :گفت

   آقا يا خانم وقيحي كه اسم خودت رو سبز گذاشتي !
   حكومت رمالها و فالگيران يكي دو قرني هست كه تموم شده عزيز من !
   اگه قرار بود با پيشگويي و رمل و اسطرلاب زندگي كنيم، خدا اون عقل آكبند و بهت نمي‌داد كه آخه !!!
   آزادگي و آزاديخواهي نقطه مشترك همه خوشنامان و انسانهاي محبوب در طول تاريخه. از جمله بزرگان اسلام مثل حضرت محمد و امام حسين.
   تو اگه خودت رو مسلمون مي‌دوني برو ببين اصول اسلام چيه و به اونا پايبند باش و گرنه به صرف اومدن تو اينترنت مطمئن باش از بت پرستي نجات پيدانكردي.

   • طنز بود :گفت

    دوست گرامی ( رومی )، دوست ما sabz خواست طنز بنویسد و شما بدبختانه جدی گرفتید! شما اگر به سایت صالحات بروید چرندنامه هائی خواهید دید که روشن نیست به راستی هواداران خامنه ای آنها را نوشته اند و یا دشمنان خامنه ای برای بی آبرو کردن او؟

 2. abbas :گفت

  Billakh Sabz
  Hala ke mikhad parcham ra be Mojtaba bedeh vali nemitooneh
  Abbas

 3. مسود :گفت

  وارد کردن سپاه به اقتصاد کشور واقعاً یکی از ضربه‌هایی بود که به آزادی ایران وارد شد. برادرها بعد از مدتی که بوی پول را شنیدید و قدری در آن غلت خوردند، دیگر راضی نشدند که به جای اصلی‌شان برگردند و همزمان رقیب‌های اقتصادی‌شان را به کمک زور و زر و تزویر و رانت از صحنه دور کردند و حالا تبدیل شده‌اند به قلب اقتصاد ایران. همین‌ها دربرابر هر تغییری که جایگاه اقتصادی این‌ها را یک خورده تهدید کند به شدت مقاومت می‌کنند و خلاصه برادرهای سابق که حاج‌آقاهای فعلی شده‌اند، همه چیز را منجمدکرده‌اند تا خودشان جلو بروند. این کار هاشمی واقعاً بد بود. و حالا دیگر حتی می‌توان گفت خیانت بود.

 4. ashena :گفت

  تا وقتی آدمهای احمقی مثل این سبز تو این مملکت هستن وضع همینه
  تا وقتی تو چاهه جمکران برای اقا چلوکباب میریزن وضع همینه
  من موندم اینا اصلا شعور ندارن باب با سهمیه هم که میرن دانشگاه چیزی نمی فهمن. برادر و خواهر که جیره خوار ولایتی اینا رفتنین این تو هستی که میمونی کنار این مردم اون موقع پشیمونیت سودی نداره.
  اگه ادعات میشه مسلمانی نهجالبلاغه رو پس نخوندی فقط دولا و راست شدنشو بلدی .
  حکومت ب حضرت امیر هم وفا نکرد چه برسه به سید علی گدا

 5. آرش :گفت

  ای تف به روت اکبر

 6. man :گفت

  آن روز دور نیست که بر لاشه متعفن سید علی گدا بایستیم و آزادیمان را جشن بگیریم.

 7. سرباز ايران :گفت

  با سلام من پيشنهاد مىكنم براى گرفتن نتيجه بهتر تنها به اعتراض هاى خيابانى بسنده نكنيم هركدام از ما كارهاى زيادى براى خسارت زدن به دولت ميتوانيم انجام دهيم مثلا يكى از ساده ترين كارها كه لطمه سنگينى به دولت ميزند پرداخت نكردن قبوض برق،آب وگاز ميباشد نه مىتوانند كسى را به جرم پرداخت نكردن قبضش دستگير كنند ونه مىتوانند به سادگى آب،برق وگاز مشتركين را قطع كنند خصوصا وقتى اين خوددارى از پرداخت قبوض توسط عده زيادى صورت پذيرد خوشبختانه اين خدمات مثل تلفن نيستند كه وصل مجدد آن فقط توسط سازمان مربوطه امكان پذير باشد واگر به احتمال بعيد دولت دست به چنين كارى بزند واين خدمات را قطع كند به راحتى توسط خود مردم امكان وصل مجدد وجود داردبياييد دست به دست هم داده وبه تمام دنيا ثابت كنيم ايرانى به هيچ قيمتى استبداد وظلم را تحت هيچ شرايطى نمىپذيرد.

 8. فریاد :گفت

  دیگرزمان آن فرارسیده تاازفرهنگ دیکتاتورپرورچندین هزارساله خودعبورکنیم براستی هزاران سال شاه پرست وامام پرست بودیم ودراین رهگذرچه میهن پرستانی به خون خودغلطیدندوماچه کردیم…عزیزان ماآموخته ایم که ببخشیم چراکه33سال پیش شاه مشروطه رانبخشیدیم وولایت مطلقه نصیبمان شد امااین بخشش نبایدبه قیمت چشم پوشی ازجنایات وچپاول ملت بدست هاشمی هاتلقی شودبلکه این یک اتحادموقت درجهت اهداف مشترک بین اضدادخواهدبودموضع گیری هاشمی تجربه خوبی برای آن طیف ازجنبش است که سیاه وسفیدمی اندیشندمادیگرامام وپیشرونمیخواهیم هرکه مارایاری دهدیاری خواهد دیدوهرکه درمسیرخروش ملت بسوی آزادی قراربگیردهمراه با تمامی سطل زباله هاکه نمادبیت رهبری است خواهدسوخت.

 9. farshad :گفت

  shooma be mohem tarin ghazie eshare nakardid,tire 78 hamin aghaye rafsanjani in lebas shakhsiha ro baraye sarkob daneshjooha v mardoom az sepah o basij sakhtand,v em roz hamion lebas shakhsi ha zede khoodesh estefade mishan v jeloo khonash vai misan v shooar midand zedesh,hata on salha yadame vaghti aghaye khatami ham ke raeis jomhor bod,to mosahebe telvisioni migoft inhaei ke to khiiaboon hastand ye mosht obash hastand,vay bar ma agar ke bekhaim hata in hashemi ya kkhatami rop be onvane yek admae roshan fekr hessab konim

 10. آرین از محلات :گفت

  ما هیچوقت به ایشون دل نبسته بودیم که حالا بخواهیم عبرت بگیریم شما را نمی دونم شاید سنتون زیر 30 ساله و دورانی که ایشان خود را یک وجب پایین تر از خدا می دونست و همه مسائل سیاسی ، اقتصادی، قضایی و حتی نظامی کشور زیر نظر ایشون بود را بیاد ندارید(بین سال های 59 تا 76 ).

 11. Dokhtare Iranzamin :گفت

  سزای آدمهایی همچون اکبر شاه اینه که یه بسیجیه کون نشور بیاد و به دخترش بگه فاحشه و لاشی و و و !!!! غیرتت کجا رفته آخه مرتیکه ؟؟؟ من حاضرم بکشنم ولی‌ یکی‌ به فرزندم توهین نکنه !!! من احساس می‌کنم فائزه هم از تو متنفره چه برسه به ملت ایران !!!!

 12. فدايي ولايت :گفت

  خبر رسيده شما جلبكهاي سبز فتنه گر قرار گذاشتيد از شب 10 اسفند هر شب ساعت 9 تا 10 تا اخر سال ترقه و نارنجك دستي بزنيد و الله اكبر ( اسراييلي ) بگييد و اعتراض مسخره كنيد . بدونيد ما از اين سر و صدا ها نمي ترسيم. مرده شور خودتونو و سركردهاتونو ببرن.

 13. فدايي رهبر :گفت

  مقام معظم رهبري فرمودند. چيزي مهمي نيست دوتا بچه با هم شوخي كردند
  هاشمي رفسنجاني امروز شخصا به حضور رهبري شر فياب شد وفيلم توهين به دختر ش را تقديمي رهبري كرد اقا فرمود فيلم را ديد ه ام موضوع مهمي نيست دوتا بچه با هم شوخي كرند. اكبر اقاي رفسنجاني بازم كنف شد وزوركي لبخند زد

 14. فدايي رهبر :گفت

  مقام معظم رهبري فرمودند. چيزي مهمي نيست دوتا بچه با هم شوخي كردند
  هاشمي رفسنجاني امروز شخصا به حضور رهبري شر فياب شد وفيلم توهين به دختر ش را تقديم رهبري كرد اقا فرمود فيلم را ديد ه ام موضوع مهمي نيست دوتا بچه با هم شوخي كرند. اكبر اقاي رفسنجاني بازم كنف شد وزوركي لبخند زد

 15. محسن :گفت

  این متن کار یه طرفدار جنبش نیست. محکوم کردن یک نفر بدون دادگاه و بدون این که طرف حق دفاع از خودش داشته باشه همون کاریه که حکومت داره می کنه. الان مشکل ما هاشمی نیست، که هاشمی تنها منصب دار حکومتیه که مستقیما علیه ما موضع نگرفته. این کار قطعا کار احمدی نژادی هاست که حالا بعد از موفق شدنشون در زمینه ی انحراف شعارهایی که علیه خودشون بود به سمت خامنه ای، حالا می خوان باز هم جهت رو عوض کنن و به دشمن اصلی شون منتقل کنن، یعنی هاشمی. من از هاشمی دل خوشی ندارم، خصوصا در دهه ی اول انقلاب و حذف عناصر ملی گرا. ولی الان مشکل ما هاشمی نیست. بیاین مشکل ها رو یکی یکی بر طرف کنیم. موقع محاکمه ی هاشمی هم می شه و قطعا حرف ها و دفاعیاتش رو خواهیم شنید.

 16. آریا :گفت

  رفسنجانی و خامنه ای، پس از خمینی بزرگترین خائنین به ایران زمین در این 30 سال اخیرند.

 17. sabz :گفت

  kire harchi sabze tu kose nanat fadaee velayat va rahbar

 18. آقا دستت به خاطر این مطلب درد نکنه، اما این پیغامو به هوای یه چیز دیگه می ذارم. منم این سایت صالحات رو که این بابا آدرس داده بود دیدم. از دو وضع خارج نیست: یا هوشمندانه ترین توطئه به قصد ریشخند کردن ولایی های از همه جا بی خبره، یا واقعا کار یه آدم با مشکلات روانی حاده. اگه شما هم به این سایت سری زدین نظرتونو به من بگین.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s