ناامنی هدیه حکومت اسلامی : زنان بی حجاب غربی بیشتر مورد تجاوز قرار می گیرند یا زنان محجبه مسلمان؟

بنجامین فرانکلین می گوید:

«هر ملتی که یک ذره از آزادی اش را فدا کند تا امنیت به دست آورد،لیاقت هیچ یک را ندارد و هر دو را از دست می دهد»

محمد تقی رهبر امام جمعه اصفهان می گوید:

» آنهایی که در باغ خمینی شهر مورد تجاوز قرار گفتند انسانهای علیه السلام! نبودند و تلویحا می گوید این حادثه حقشان بود»

نیروی انتظامی هم می گوید چون حجاب نداشتند مقصر بودند!!

33 سال پیش، مردمی ناآگاه که در تاریخ ایران برگی به سیاهی شب رابر تاریخ این سرزمین افزودند، به فرمان ارتجاع سیاه در تمام آزادی ها را بر خود و فرزندانشان بستند تا  مثلا امنیتی دست و پا کنند.وقتی چون برده به آنها امر شد که » یا روسری یا توسری» اعتراضی نکردند و سر فرود آورند و چون گوسفندان ان را پذیرا شدند.حجاب اجباری را پذیرفتند، ممنوعیت موسیقی و شراب را قبول کردند، پذیرفتند که چون 4 نسل قبل مرد و زن با یکدیگر روابط اجتماعی نداشته باشند و در یک کلام به آزادی نه گفتند و بردگی را پذیرفتند تا امنیتی که نمایندگان الله به آنها وعده داده بودند را به دست آوردند.

وقتی از آنها میپرسیدی:

» پس این آزادی که در شعارهای شما بود اکنون کجاست؟! می گفتند: در گذشته امنیت نبود! ولی اکنون در پناه اسلام امنیتی داریم که اگر دختری تنها  ساعت 12 شب هم بیرون برود هیچ اتفاقی برایش نمی افتد!

اکنون اما، پس از 33 سال حکومت نمایندگان الله بر این سرزمین اشغال شده،هر روز خبری از تجاوز و دزدیدن دخترها و زنهای مردم می شنوی.یک روز دختر دانشجویی را در راه خوابگاه می دزدند و مورد تعرض قرار می دهند، یک روز به میهمانی خانوادگی وارد می شوند و به زنها تجاوز می کنند، و روز دیگر ماموران همین حکومت الله در زندانها به مردم تجاوز می کنند.و جواب همواره این است: آنها حجاب درستی نداشتند!!

از خود می پرسی: آیا در کشورهای آزاد، یا همان بلاد کفر، که زنها اصلا حجاب ندارند و گاهی هم بسیار کم لباس می پوشند وضعیت به چه صورت است؟ اگر در سرزمین ولی امر مسلمین جهان که حجاب اجباری است وتو را به جرم پوشیدن چکمه هم دستگیر می کنند هر روز چندین حادثه تجاوز رخ می دهد، در در آنحا لابد به تمامی زنها و دختران روزی 10 بار تجاوز می شود!!

یا شاید مردم ایران حیوان شده اند که باید به هر زن بی حجاب تجاوز کنند!!

اما حقیقت چیز دیگری است.طبق آما بیشترین آمار تجاوز در کشورهای اسلامی چون افغانستان -سوریه و لیبی رخ می دهد و کمترین آن در کشورهای اروپای شمالی مانند نروژو دانمارک.

حقیقت همان است که بنجامین فرانکلین (از نویسندگان اعلامیه استقلال امریکا)230 سال پیش گفت:

هر ملتی که ذره ای از آزادی اش کم کند تا ذره ای امنیت به دست آورد، لیاقت هیچ یک را ندارد و هر دو را از دست می دهد

Advertisements

دربارهٔ vision

آزادی برای همه آزادی بیان بی حد و مرز نفی استبداد و تحجر و البته نفی هر دیکتاتور و دیکتاتوری
این نوشته در متفرقه ارسال شده و با , برچسب‌گذاری شده. این نوشته را نشانه‌گذاری کنید.

44 پاسخ برای ناامنی هدیه حکومت اسلامی : زنان بی حجاب غربی بیشتر مورد تجاوز قرار می گیرند یا زنان محجبه مسلمان؟

 1. دختر ایران :گفت

  من بر اساس تجربه شخصی‌ خودم تمام این چندین سالی‌ که در غرب بدون حجاب اسلامی !!! زندگی‌ می‌کنم تا کنون هیچ مشکلی‌ از لحاظ امینت چه در شب چه در روز نداشتم اما در سفری که چندی پیش به ایران داشتم با وجود حجاب اسلامی!!! چیزهایی تجربه کردم و یا دیدم که واقعا شرم آور بودند

  • salman :گفت

   به نظر من حجاب هیچ ربطی به تجاوز و فساد نداره همه ی این به حکومت و دولت و فرهنگ یک ملت ربط داره که ما هیچی نداریم هیچی فقط هم دم از اسلام میزنیم

 2. مهرداد :گفت

  امنیت یا ناامنی ربطی به حجاب ندارد .بی کفایتی و فساد نیروهایی که باید حافظ جان و مال و ناموس مردم باشند این حوادث را رقم می زند نه حجاب یا برهنگی….

 3. semnan :گفت

  جدا از اینکه با نظرت موافقم شدیدا و اینکه هرچی ما مردها بیشتر توی فشار و محیط بسته باشیم بیشتر ممکنه جامعه نا امن بشه.باید بگه که:
  «من برم خارج حتما یه سر دریا میرم»

 4. Nima U Love :گفت

  این حرف شما درست اما تو هر کاری نباید زیاده روی کرد باید هر کار متعادل باشه تا هیچ کدامرو زدد بشریت نشماریم

  • THE DARK KNIGHT :گفت

   دقیقا موافقم.. این آخوندا حروم زاده زیاده روی کردند که همه چیز به گند کشیدند، ما نباید زیاده روی کنیم

 5. Nima U Love :گفت

  این حرف شما درست اما تو هر کاری باید تعادل رو باید حفظ کرد یعنی نباید تو هر کاری زیاده روی کرد

 6. اتنا :گفت

  من در ایران حتی با اینکه همسرم حجاب را بطور کامل رعایت میکند هیچگاه او را از نگاه هیز مردان بی صفت ازاد نمیبینم .
  و همه این مشکل را در سرکوب نیاز جنسی جامعه می بینم .تف بر این طرز تفکر فاشیستی اسلامگران ایرانی که جز نابودی اخلاقی برای این کشور چیز دیگری را به ارمغان نمی اورد

 7. dordaneh :گفت

  Please everyone take your head out of your ass then would see what you have and what you can do. Who the hell each one of us are to tell other people as what to wear and what to eat and what to do with their life??

  This is problem with Iranian society…. we are «fozol ham dieh hastim», and not unless we learn that is none of your business what others do we will live like animals.

  People whom think that it is women’s fault and responsibility to cover herself in order to control men fucking «dick» might as well stay in fucking Iran and do not come aboard and embrace other descent Iranians.

 8. احمد :گفت

  کشته مرده این آمارت هستم! یه رفرنس هم بدی بد نیست! من که رشته تحقیقی ام اینه چنین آماری ندیدم جایی! در ضمن من ضد حجاب اجباری هستم ولی برای نقد یک عمل نمی شه به دروغ متوسل شد.

 9. zorba irani :گفت

  کاش ذرهای خرد داشتیم

 10. ali :گفت

  به اخبار خود همین کشورهای غیر مسلمان توجه کنید تا ببنید که 60 % زنهای کارمند در انگلیس از آزار جنسی توسط همکاران مرد در زحمتند.به سیاست مدران غربی سرشناس که رسوائی جنسی ببار آوردند فکر کنید تا بفهمید که شهوت کنترل نشده دردسر درست میکند.در کانادا در ماه آوریل 2010 تبلیغی از شبکه های مختلف فرانسه زبان و انگلیسی زبان پخش میشد برای درخواست توجه به زنان قربانی آزار جنسی.در این تبلیغ گفتند که از هر 7 زن بالای 16 سال یکی قربانی آزار جنسی است !

  • اAmir H :گفت

   جناب علی خان، کشورهایی که شما نام میبری از روی آزادی کامل (اجتماعی، فکری، فرهنگی و…) و به جهت بهبود مشکلاتشون این آمارها رو منتشر میکنند، فرهنگ سازی میکنند، و به قول خودت تبلیغ و میکنند. نه اینکه سرپوش بر مشکلات بذارن، منتشر نکنن، رها کنن و به مجازات بسنده کنند… با اعمالشون صفات بد رو پرورش بدن … بیاین قبول کنیم که فاصله ی ما از لحاظ آزادی اندیشه، تفکر و بیان با دنیای امروزی زیاده. قبول کنیم که فرهنگ ایرانیمون نابود شده. اینجا با اون آخوندهایی که فیلمشون دراومد چه کردند؟ الان امریکا با رئیس ب بین المللی پ چه میکنه؟ من نمیگم ما بده ایم، اونا خوبه. میگم خوبارو یاد بگیریم، بدارو کنار بذاریم. نه اینکه خودمونو خدا بدونیم. حضرت علی که «»علی»» بود نتونست مردم رو درست کنه، بعد یه سری بیان تو کتشون نره که دارن میرینن توی آبرو و فرهنگ و ثروت مملکت

 11. pegah :گفت

  البته به این مساله هم دقت کنید که در کشورهای غربی تجاوز همیشه آنقدر تابو نیست که زندگی زن را خراب کند. دوم این که در کشورهای غربی در دسترس تر است تجاوز و گاه تجاوزهایی از سوی دوستان فرد انجام میگیرد که شخص برای آنها شکایت نمی کند ولی به هر حال تجاوز به حساب می آیند. من فکر نمیکنم که تجاوز در کشورهای اسلامی لزوما از کشورهای غربی بیشتر باشد. ولی مساله اینجاست که در کشورهای غربی اگر شوهر یا دوست پسرهم بدون رضای زن به او تجاوز کنند، آن را تجاوز به شمار می آورند.
  در کنار باید بگویم که نمیتوان گفت رسوایی جنسی در ایران از غرب لزوما کمتر یا بیشتر است! علتی که ما آنها را بیشتر میبینیم امکان پیگیری شفاف در آن کشورهاست.
  کلا چیزی که میتوان گفت تاسف عمیق برای خودمان است که ناکسانی به ما حکومت می کنند، که در زندگی شخصی ما نظر میدهند. باید قانونی باشد که جلو اظهار نظر این افراد را بگیرد. هرگاه امام جمعه ای زر زد، وی را سر جای خود بنشاند. اصلا من کافر، شما غلط میکنید بخواهید مرا از حقوق خود بی بهره کنید. دلم میخواهد در خانه ام هر کاری بکنم. به تو چه ربطی دارد. کسی نباید در جامعه این حس را داشته باشد که ولی دیگران است.

 12. khosrow :گفت

  hich kodam az shoma dark nakardeid ke moshkel chist ,tajavoz dar iran yek amr e syasi va dolati shode ast. in harbeh mitooneh dar ravand e mobrezeye mardom bar aleyhe rejim asare manfi bezareh . benazare man ne tajavoze siyasi bayad be cheshme yek shekanje negah kard na yek mas-aleye namoosi.
  khosrow -canada

 13. maziarworld :گفت

  با سلام
  بیخود نیست که آخوندها بر ما حکومت می کنند. وقتی به اصطلاح متفکران ما چنین نوشته هایی را می نویسند و آنها یکی از پرخواننده ترین.
  ولی جای شکر است که همه ی دوستان کامنتهای خوبی نوشته اند و طرف هم که جوابی ندارد.
  حال سوال من از این آقا یا خانم ویزیونیست این است که آیا فکر می کند با نوشتن چنین چیزهایی در راستای مردم و انسانها قدم برمیدارد ویا در راستای سی و سه سال سرکوب.
  شما که میلیونها انسان را که در سی و سه سال پیش انقلاب کرده اند را احمق و جاهل قلمداد کرده و باقی را هم, بسیاری ازمردها را تجاوزگر و بسیاری از زنان را احمق که فکر می کنند حجاب سپرشان می شود, که البته درست نیست.
  سوال اینجاست که شما برای که یا به چه دلیلی می نوسید؟
  شما که همه را احمق و نادان می دانید و در این نوشته هم ذره ای از فرهنگ سازی نیست, چه قدم مثبتی در راه آزادی, فرهنگ زدایی, فرهنگسازی… و اصلا انسانها برمی دارید!

 14. jaber :گفت

  گوووتانو بخورین همتون همینجوری

 15. solh :گفت

  jaber من میخوام گوهم را بخورم. کجا هستی بیام بخورمت

 16. vision :گفت

  و اما جواب
  دوستی گفته منبع آمارها از کجاست.در واقع چون کشورهای اسلامی، به خصوص کشورهایی مثل ایران و سوریه که نظامهای فاشیستی دارند و حتی اجازه فعالیت
  آزادانه خبرنگاران خارجی را نمی دهند، روزنامه نگار را به جرم نوشتن واقعیت اعدام و حبس می کنند، اینترنت را سانسور می کنند و سعی در بلاک کردن هر گونه گردش آزاد اطلاعات در جامعه دارند، آمارهای رسمی وجود ندارد.پس شاید مجبور باشیم که به همین تجربه شخصی ایرانی های خارج از کشور که هر دو جا را تجربه کرده اند اکتفا کنیم.مثل کامنت اول همین نوشته(دختر ایران) که بیشتر مثبت را هم گرفته.ویا یکی از دوستان من هم تعریف می کرد زمانی که در ایران دانشجو بود با اینکه خوابگاهشان(خوابگاه دختران) چون زندان آلکاتراس حصار و نگهابان داشت در طول مدت تحصیلش فقط 6 دانشجوی همان خوابگاه مورد تجاوز قرار گرفتند(در راه ربوده شدند) و البته جواب مسئولین این بود که چون چادری نبودند پس حقشان بود! و همین دختر(دوستم) که اکنون در اروپا دانشجو هست می گوید با وجود اینکه اینجا اکثر خوابگاه ها و خانه دانشجویی ها مختلط است حتی یک مورد آزار و مزاحمت جنسی را در آنها ندیده و نه شنیده.
  یا به همین آمارهای تجاوزات حکومتی در کشورهای اسلامی مثل سوریه و لیبی و سومالی مراجعه کنید که از شبکه های خبری اعلام می شوند.
  و در مورد سوال دوستمون که گفته چرا نسل قهرمان ولایت مدار را مورد توهین قرار دادم.من به هیچ وجه به تمامی آنها توهین نکردم اما در باور من وقتی به تو گفته می شود یا «روسری یا توسری» و تو سر خم می کنی مانند گوسفند رفتار کرده ای.که توسری مال حیوان است نه انسان و وقتی تو را با توسری به کاری وادار می کنند که با منطقت سازگار نیست و تو می پذیری، به جای اینکه از کرامت انسانیت حتی تا پای جان دفاع کنی، تو یک گوسفند می شوی

  • maziarworld :گفت

   دوست عزیز
   با تشکر از جوابت.
   شما دقیقا درست نوشته اید. نظام فاشیستی ایران حتی آزادای انسانها را در چهاردیواری خود منع می کند و اشخاص را به جرم نوشتن اعدام می کند. حال ما باید به آنها بتازیم و یا بگویم ای ول اسلام همین است.
   اینها تنها مرامشان پول و قدرت است. حال شما و بسیاری از دوستان بنویسند محمد با دختر نه ساله همخوابگی کرد. عزیز من, اون بابا مرده, این آخوندهای بی پدر ومادر که زنده هستند و به کارشون ادامه می دهند چی؟

   حال گیریم که از فردا رژیمی سکولار در ایران سر کار بیاید فکر می کنید انسانها عوض می شوند؟ همانطوری که یکی از دوستان نوشته بعضی حتی به دختر خود رحم نمی کنند. همه را به زندان بیاندازیم. یا همه را اعدام کنیم. در تحقیقاتی که در آلمان شده, بیش از نود درصد از متهمان به تجاوز بی گناه هستند ولی خب زندگیشان بعد از اتهام نابود است, حال شما می خواهید همه را اعدام کنید؟ چون پیامبرشان با دختر نه ساله همخوابگی کرده؟
   کرامت انسانی که شما از آن سخن می رانید فقط مال شما و افرادیست که به دین مردم می تازند و یا با شما موافقند؟ با این تفاصیل شعار عوض شه بشه یا »بی روسری یا توسری«. یا حرف سکولار من یا زندان.
   حال باید به سیستم سکولار بتازیم یا به عملکرد؟
   عزیزان من
   شما باید از الان پایه ی یک رژیم مردمی را با فرهنگسازی بنا کنی. این انسانها هستند که جامعه را می سازند و شما و دیگر دوستان کامنت گذار به عنوان متفکر باید در آن سهیم باشند. آخوندها از تفکر تو و انسانها می ترسند و نه از بد و ناسزا گویی به پیامبری که ادعا کنند مال آنهاست.

   • vision :گفت

    بسیار خوب! از این کامنت مشخص شد که شما اصلا سکولاریزم را نمی شناسید و مشکل اصلی هم از همین جاست: عدم آگاهی
    سکولاریسم به معنای ضدیت با دین نیست که برعکس به شما حق انتخاب و تبلیغ هر دینی که به آن معتقد هستید را می دهد(برعکس تئوکراسی مذهبی مانند رژیم ایران).سکولاریسم هرگز نمی گوید: «یابی روسری یا توسری!» این دقیقا خلاف سکولاریم است.دموکراسی سکولار برای آزادی های فردی و حریم خصوصی شما احترام قائل است.هرکس که خواست مسلمان باشد، هر کس که خواست می تواند مسیحی یا بهایی شود(و از حکم اعدام و ارتداد خبری نیست).هرکس که خواست می تواند با و یا بی حجاب باشد.
    دوست عزیز کرامت انسانی متعلق به همه افراد است نه گروه خاصی.نوع بشر به ذات محترم و حتی مقدس است.چه، وقتی رضا خان و یا آتاتورک هم بازور حجاب را از سر زنان گرفتند، این هم توهین به حقوق فردی و حق انتخاب و کرامت انسانی آنها بود.و در آن زمان هم متاسفانه غیر از گروه اندکی اعتراض نکردند.
    اما اینکه گفتید باید انسانها را عوض کرد، غیر ممکن است.ببنید در هر جامعه ای عده ای ناهنجار و خلاف کار وجود دارند.حتی در مرفه ترین و آزادترین جوامع.آنها آفت های جامعه هستند که باید از جامعه زدوده شوند و جایشان در زندان است تا متنبه شوند.اما مشکل وقتی آغاز می شود که شما با محرومیت دادن به افراد انسانهای عادی و سالم را هم به آن جمع اضافه می کنید.مثالی می زنم:
    حتی وقتی در جامعه وفور باشد و هیچ فقیری نداشته باشیم، بعضی دست به دزدی می زنند.به هر دلیل، اما این افراد نادرند و بیشتر انسانها به ذات و فطرت سالمند و از عمل خلاف رویگردان.اما تصور کنید وقتی که در همان جامعه قحطی شود: فشار نیازهای غریزی بیشتر همان افراد سالم و پاک را هم ناسالم و خلافکار می کند.کسانی که تا دیروز انسانهای متمدنی بودند پس از مدتی قحطی و گرسنگی به هر جنایتی دست می زنند تا شکم خود را سیر کنند و زنده بمانند.
    جامعه ایران در مقوله سکس مثل همان کشور قحطی زده است.اکثر جوانان توانایی مالی تشکیل خانواده را ندارند و از طرفی حکومت سکس را ممنوع و آنها را از ارضای این نیاز غریزی محروم می کند.و خوب نتیجه اش هم همین می شود که می بینید و در چنان محرومیتی حجاب که هیچ، دیوار اهنی هم مانع از این گونه جنایات نمی شود.
    از رشد و فرهنگسازی گفتید.باید بگویم تا محرومیت و دیکتاتوری هست فرهنگسازی ناممکن است.نظریه درخت نیازهای مازلو می گوید تا نیازهای هر مرحله ارضا نشود حرکت به سمت مراحل بالاتر سخت و گاهی ناممکن است.به همین دلیل است که در کشورهای آزاد و مرفه مردم بافرهنگتر هستند.چون آزادند و نیازهای مراحل اولیه کاملا ارضا شده است

    • maziarworld :گفت

     سلام و با تشکر از پاسخ شما
     در قسمت اول نوشته شما باید در جواب بگویم که شما کامنتها را دوباره بخوانید. مهم این نیست که سکولاریسم این را می گوید یا آن. تئوری مشخض است. سخن این است که وقتی رژیمی ادعای سکولاریسم می کند و انسانها در بند هستند,شما به رژیم می تازید یا به سکولاریسم.
     در بخش دوم هم همان چیزی را که من سعی می کنم به شما بگویم بیان کردید و کامنتهای خود در اینجا و جاهای دیگر را رد کردید. دمت هم بسیار گرم
     در ثانی عزیز من کسی نگفته که شما انسانها را عوض کن. شما خود می دانید که در ایران شاید فقط پنج تا ده درصد طفردار واقعی رژیم هستند. و حدود ده درصدیا شاید بیشتر هم به خاطر قدرت و جاه وپول طفردار رژیم هستند. از این حدود هشتاد درصد باقیمانده مثال شما و من و دوستان هم بگوییم بیست درصد یا بیشتر. ما بایدباقی را به جمع خود بیاوریم و نه اینکه با ناسزاگویی به مذهبشان, رنگ پوستشان, از کجا می آیند ووو آنان را از خود برنجانیم و بسوی رژیم باطل فاشیستی.
     متوجه می شوید که نوشتار و سخن چه نیرویی دارد. دژخیم هم این را میداند و بیخود نیست که زندانها مملو از فرهیختگان است. شاد باشید

 17. Ali Ansari :گفت

  یه روز یه پادشاهی جمعی از کسانی را که مخالف ازادی بودن رو در باغی جمع میکنه تا تونست انواع غذاهای لذیذی بهشون داد.بعد از چند ساعت از خوردن غذا این نیاز رو پیدا کردن که برن دستشویی.ولی به دستور همون پادشاه تمام دستشویی رو برداشته بودن.و اونهایی که نیاز داشتن راهی برای خلاص شدن از اون وضعیت رو نداشتن.پادشاه گفت همه چی لازم هست برای ما انسانهایی که خطا پذیر هستیم.پس اگر جایی باشد برای حل این مشکلات یا زمینه های ازدواج را خوب و زود فراهم کنیم و قانون محکم و و تقریبا بدون نقصی باشد این مشکلات به حداقل خود که میتونه درصد خیلی خیلی کمی باشه برسه

 18. صابر :گفت

  کاش یکی از دل زنان متاهل ایرانی خبر داشت. عروسک هایی که مردها به هر شکلی باهاشون میخوابن.اینا که دیگه جای خود دارن.
  البته مردا به هیچ وجه مقصر نیستنااااا !!!!
  مرگ بر جمهوری اسلامی…

 19. solh :گفت

  آزار جنسی با تجاوز فرق داره . مثلا متلک جنسی هم آزار جنسی حساب میشه
  آمار 60% یا بیشتر اروپا آمار آزار جنسی است نه تجاوز

 20. فقط می خواستم این را بگویم که اگر در کشورهای غربی آماری داده می شود واقعی است و دوما کسانی که مورد آزاد قرار می گیرند اگر خود بخواهند سریعا در مورد آن اقدام شده و خاطی به مجازات می رسد و این آمارهائی که ایشان داده فکر نمی کنم با واقعیت تطبیقی داشته باشد ولی در ایران این مسئله بیداد می کند خواهرانی که مورد تجاوز پدر و برادر خود قرار می گیرند ؛ نمونه روشن آن دانشجوئی که در روز روشن مورد تجاوز قرار گرفته قانون چه کاری برای او کرده که دیگران را نیز تشویق کند به قانون پناه بیاوزند و بعد هم چه پشتیبانی دختران و زنان در ایران دارند زمانی که در یک مجلس یه زنان تجاوز می شود فرمانده نادان نیروی انتظامی می گوید اعمال آنها متجاوزان را حالی به حالی کرده البته او خودش چون هر روز در حال تجاوز است احساس متجاوزان را درک می کند ولی خاشیه امنیت برای زنان و دختران ما در کحاست آن کسی چشم بر روی جقیقت بسته است که آمار اروپا و یا کشور دیگری را می دهد ولی آمار کشور خود را ناچیز قلمداد می کند فقط آمار تجاوز به زندانیان مساوی با آمار تمامی کشورهای اروپائی و آمریگاست اینقدر این آمار بالاست که نمی توان برای آن خدی دانست حال آنها که از ترس شوهر و یا به خاطر آبروی خود حرفی نیمی زنند جدا و دوستی که می گوید این رشته من است دروع می گوئی دوست عزیز این مسئله اینقدر روشن است که لازم نیست رشته شما باشد کمی چشمتان را باز کنید و به خواهر و مادر خود رجوع کنید جواب سئوالتان را می گیرید و انشاءالله دکترا هم دریافت می کنید.

 21. حسن :گفت

  آقای علی که آمار کشورهای غربی رو اعلام میکنی جهت اطلاعتون عرض میکنم که تو اون کشورها اگه یه دختر رو بدون رضایتش ببوسی این عمل تجاوز محسوب میشه و میتونه ازت شکایت کنه
  در ایران وقتی یه دختر رو بی عفتش کردند اون وقت تجاوز صورت گرفته
  اگه قرار باشه ما هم آمار تجاوز در ایران رو بر اساس معنی واقعی تجاوز اعلام کنیم که هیچ کشوری به گرد پامونم نمیزسه
  خوبه یه کم آدم با خودش صادق باشه

  • bozmajje :گفت

   در تاکید حرف شما بگم که در بیشتر کشورهای اروپایی، یک زن میتونه از دست شوهرش شکایت کنه که بهش تجاوز کرده. این یعنی‌ جامعه هر گونه نزدیکی‌ بدون موافقت هر دو طرف رو جرم میدونه. حالا شما این رو برو به این دوستان مسلمون ما بگو که، اگر اشتباه نکنم، زن رو کشتزاری میدونن که هر موقع بخوای میتونی‌ ازش برداشت کنی‌

 22. تورج :گفت

  با نگاهی منطقی و غیر متعصب به تمامی جوامع بسته جهان سوم و بخصوص منطقه خاورمیانه و مذهب زده از نوع اسلام سیاسی در آن جوامع براحتی میتوان به روابط ناعادلانه حاکم در آن جوامع مردسالار و زن ستیز پی برد. متاسفانه باید اذعان نمود که در تمامی کشورهای اسلامزده تقریبا بدون استثناء بخاطر نوع دیدگاه مذهبی و اسلامی حاکم بر روابط آن جوامع , بخاطر باور رسمی مذهبی و اسلامی از جانب دولت و حاکمیت خود , زن را , همیشه طبق اندیشه تازی و اسلامی خود , درجه دوم تلقی و تعبیر نموده اند و این وجه مشترک تمام کشورها و دولتهای اسلامی بوده و هست و در آن هیچ تردیدی وجود ندارد!
  در تمامی کشورهای اسلامی در خاورمیانه گرفته تا آخر بلا استثناء بخاطر همین اسلام کثیف و آدمکش و ضد زن , و بخاطر فرهنگ غلط در روابط مردم آن جامعه که از جانب دولت حاکم تبلیغ و ترویج و اشاعه داده میشود , چون مقوله ایی بنام آزادی خارج از چارچوب مذهب اسلام برایشان معنی خارجی ندارد , همیشه در روابط این جوامع زن را از مرد را جدا کرده اند و لذا بهمین دلیل در این جوامع بسته همیشه زن را از مرد و یا صحبت و گفتگوی آزاد و معمولی را حرام و غیر مشروع اعلام نموده اند و در نتیجه بیشتر فساد و تجاوزات به زنها در همین جوامع بسته صورت میگیرد و نه در جوامع آزاد غربی!!
  من وجود و میزان فراوان تجاوز را در همین کشورهای غیر دمکرات اسلامی حاکم در خاورمیانه و نشئت گرفته از قرآن و پیروان آن و آخوندهای دین فروش که در تمامی این کشورها معرف این اسلام آدمکش و زن ستیز برای مردم بوده اند میدانم.
  در اکثر این کشورهای اسلام زده , بخاطر نبود آزادی و دمکراسی که از تعبیر و تلقی دولتی و حتی خصوصی آنها از اسلام سرچشمه میگیرد , نمونه های فراوانی از لواط , و سود جنسی و تجاوز به پسر بچه های خردسال توسط مردان بزرگتر وجود دارد! آیا اگر در همین جوامع بسته مذهبی یک آادی نسبی متناسب با فرهنگ خاص خودشان در حد احترام به دیگر افراد وجود میداشت , آیا اینهمه تجاوز و قتل عمد برعلیه پسر بچه ها و دختران وجود میداشت؟ بنظر من هرگز!
  چرا در روابط آزاد و آگاهانه غربیها با صرفنظر از نمونه ها و استثناعات , تجاوز وجود ندارد؟ بخاطر وجود آزادی و محترم شمردن حقوق تمام شهروندان و وجود سکولاریسم و کوتاه کردن دست مذهب از دولت و دخالت آن در امور خصوصی زندگی مردم و خصوصی دانستن امر مذهب و هر باوری بعنوان امر شخصی آن فرد است که , در جوامع غربی برخلاف جوامع اسلام و مذهبی تجاوز وجود ندارد ! اگر نمونه ایی هم اتفاق بیفتد مسئولین انتظامی و اجرایی آنرا پیگیری کرده و متخلف را مجازات کرده و تحت هیچ شرایطی متخلف مشمول فراموشی و عدم پیگیری قضایی نمیگردد و با متخلف برخود قانونی و انسانی و بدون کاربرد خشونت با فرد میگردد.
  انسانها تماما قابل تغییر بوده و هستند. اگر ما شرایط را تغییر دهیم , بدینسان انسانها هم بقول کارل مارکس آلمانی , انسانها هم تغییر میکنند! باید با مطالعه و رشد و اشاعه این امر مهم در جامعه , مقدمات رشد و افزایش آگاهی مردم در جامعه را فرآهم نمئیم , که جامعه و مردم ساکن آن جامعه تغییر کند تا جامعه در پرتو آزادی و محترم شمردن حقوق دیگران رشد و تغییر نماید.
  مرگ بر هر نوع دیکتاتوری و استبداد / مرگ بر جمهوری آدمکش و زن ستیز اسلامی / درود به مردم بپا خاسته و معترض ایران و درود به آزادی

 23. آرش :گفت

  حضرت محمد گفته : براستیکه انسان را از هر چه منعش کنی به آن حریص تر میگردد .
  این جمله همه جا صادقه .جامعه ما به علت همین محدودیت ها تبدیل شده به یک جامعه بیمار جنسی که اگه زود به دادش نرسن میمیره .
  این تجاوزات هم نتیجه همینه .

 24. vuju :گفت

  mage mardome iran eslam nemikhastan? In ham eslam, halesho bebarin

 25. parvane :گفت

  aarash lotfan az mohamad nagoo ke khodash 1 dokhtare 7 sale ra aghd va dar 9 salegi ba oo hambastar mishavad in khod no’i tajavoz ast be bachei ke hich idehi baray ezdevaj nadarad . in raftare payambareshan (pedophile ) ast vay be hale moghaledanash

 26. bozmajje :گفت

  اگر علاقمندین ببینین که کدوم کشورها بدترین مکان برای زنها هستن، یک سری به این پست من بزنین:
  http://bozmajje.wordpress.com/2011/06/17/.
  فکر می‌کنین چند تا کشور غربی و چند تا کشور اسلامی تو لیست بدترین ۵ کشور دنیا برای زنها هست؟

 27. Kaki Ali :گفت

  سلام مامه واقعآ ‏اصل‏حقيقت‏همين‏است‏و‏بس

 28. نماینده ی خدا :گفت

  بد حجابی را بهانه نکنید مردانه بگو نتوانستیم امنیت برقرار کنیم

 29. Mohammad :گفت

  درباره اینکه در ایران و کشورهایی مثل اون تجاوز به زنان و دختران خیلی زیاد رخ میده موافقم و اما درباره مردمی که (مردم ایران ) ناشر مؤدب این سایت آنها را گوسفند خطاب مبکنه باید بگم آیا شما که اینطور میگید با گوسفند بودن پدر ،مادر و شایدم مادر بزرگ و پدربزرگ و کلاً اهل نزدیک خودتون هم که در تظاهرات 33 سال پیش شرکت کردند موافقید!!!؟ بنظرم بدون توهین به این مردم هم میتونستی از این اشتباه تاریخی که هیچکس هم از نتیجه اش اطلاعی نداشت صحبت کنی!!!

 30. بابا از این عکس ها نذارید ملت ایران کف دستی میزنن حشرشون میزنه بالا خودشونو میکنن ها!!!اینجا کس گیر نمیاد مثل ارپا نیست اشاره کنی 3 سوت کس بکنی.کون بکنی..برات ساک بزنن اینجا جوانان 95% کف دستی میزنن .

 31. atash :گفت

  چادرم باشد مرا معیار ایمان و شرف
  همچو مروارید زیبایم درون یک صدف
  دید نامحرم نیفتد لاجرم بر سوی من
  افتخارم باشد این،زهرا بود الگوی من

  مدعی گوید که چادر یک نشان فانی است
  من ولی گویم که با چادر تنم اسلامی است
  مدعی گوید که با چادر کلاست باطل است
  من ولی گویم که ایمانم ز چادر کامل است
  مدعی خواهد مرا بی دین کند با لفظ دوست
  چادر من همچو تیر زهرگین، بر چشم اوست

 32. atash :گفت

  حجاب،بیانگر وقار وافتخار یک زن است
  حجاب،بند محکمی برپای پلید شهوت است
  حجاب،منشو والای آگاهی است
  حجاب،گام های بلند انسان در کوچه های معانی است
  حجاب،سند اطالعت از فرمانده هستی است
  حجاب،تجلی گاه و جلوه گاه اراده زن مصمم مسلمان است
  حجاب،بوی خوش گل عفاف است
  حجاب،تضمین تداوم زیبایی و شرافت است
  حجاب،نلالو شبنم برچهره است

 33. atash :گفت

  پیامبر (ص) فرمود:
  «الحیاء عشرة اجزاء فتسعة فی النساء و واحد فی الرجال.»
  «حیا دارای ده قسم است . نه قسم آن در زنان و یک قسم آن در مردان است . »

 34. atash :گفت

  ای زن تو که بانویی چو زهرا داری/گنج شرف و گوهر تقوا داری
  حیف است اسیر خود نمایی باشی/ازاد به شیوه ای کذایی باشی
  با زلف شلال به خیابان رفتن/یعنی که به سوی دام شیطان رفتن
  حیف است که از بلهوسان باشی تو/رقاصه به اهنگ کسان باشی تو
  زن نیست عروسکی که کوکش بکنند/رقاصه به هر سبک و سلو کش بکنند
  افسوس اگر که سست ایمان باشی/بازیچه ی نقشه های شیطان باشی
  مگذار حجاب را بگیرند از تو/ این گوهر ناب را بگیرند از تو
  حیف است به نیش خنده ای خام شوی/زنجیر طلا ببینی و رام شوی
  با عشوه دل کسی ملرزان ای زن/پایی ز ره خدا ملغزان ای زن
  زنهار که زن ماکت ارایش نیست/جز مایه افتخار و اسایش نیست
  مگذار که هرزه ها نگاهت بینند/ در سایه چشمهای توبنشینند
  مگذار که بر خط لبت راه روند/گستاخ شوند وتا خود ماه روند
  ای هر چه جواهرست در پایت پست/مانند جواهری مشو الت دست
  ای زن تو اساس افرینش هستی/همواره کلاس افرینش هستی
  حیف است کلاس خویش پایین بردن/با سکه کم عیار قیمت خوردن
  حیف است که خود بشکنی و خوار شوی/بازیچه ی اهل کوی و بازار شوی
  تو ایینه ای و تیرگی حقت نیست/ای غیرت محض بی رگی حقت نیست
  زن ،زندگی است زندگی میدانی؟/پایبند به این اصل مهم می مانی؟
  باید که تو را مقام والا باشد/حیف است تو را بهای کالا باشد
  گل را به جمال و رنگ و بو بشناسند/زن را به وقا ر و ابرو بشناسند
  ای دختر امروز، زن فردا باش/ارام دل فاطمه زهرا باش
  تفسیر مقام مادری اسان نیست/ تفسیر شو این شکوه بی پایان نیست
  باید که همه به این حقیقت برسند/زن، ملعبه دست هوسبازان نیست……..

  مگذار که دکمه حیا باز شود/دلبستگی کذایی اغاز شود
  مگذار که دامن شرف اب رود/کوتاه چنان شود که از تاب رود
  زن صید فتاده در دل صحرا نیست/زن لقمه نرم و چرب کرکسها نیست
  مگذار از دین و دلت ره بزنند/خود باخته را به به و چهچه بزنند
  بگذار گرسنگان شهوت یک عمر/ برسفره حسرت تو له له بزنند
  مگذار کلاغان،طمع دانه کنند/در زلف پریشان شده ات لانه کنند
  زنهار که زن چراغ چشمک زن نیست/با دست اشاره کسی روشن نیست
  زن را نسزد که هر کجایی بشود/سرگشته بزم دلربایی بشود
  زن را ان هم اگر زن مسلمان باشد/باید که نماد پارسایی بشود
  زن نیست مجسمه که در یک میدان/در منظر خلق رونمایی بشود
  ای زن توبه قدر خویش واقف هستی/در رمز و رموزعشق،کاشف هستی
  حیف است که دست کم بگیری خود را/در مرتبه خود نپذیری خود را
  حیف است بت عشوه پرانی باشی/در تیر رس چشم چشرانی باشی
  حیف است که هویت تو مات شود/شطرنجی فن عده ای لات شود
  حیف است که عشق را به بازی گیرند/از دست تو تاج سرفرازی گیرند
  مگذار عقاید تو پامال شود/پامال فزونخواهی امال شود
  انانکه زمین چمن امیالند/در رهگذر ادمیان پامالند
  در دامن خود مرد بپرور ای زن/صد ها دل پر درد بپرور ای زن
  ان مرد که او مرد ولایت باشد/ان دل که در او درد ولایت باشد
  مگذار که عصمتت به تاراج رود/از فرق شرف ستاره تاج رود
  خوش گفت به وصف تو امام شهدا/((از دامن زن، مرد به معراج رود))
  ***افسر فاضلی شهر بابکی***

 35. atash :گفت

  آنان که با حجاب مخالفند ، در حقیقت با چندین آیه ی قرآن که در دو سوره ی نور و احزاب در زمینه ی لزوم حجاب و پوشش کامل زنان نازل شده است مخالفند.

  آیا می دانید مخالفت با حجاب اسلامی بیشتر از مردان هوسران است ؟؟

 36. atash :گفت

  خداوند متعال غریزه جنسی را جهت خیر و بقای نسل بشر در وجود انسان به ودیعه نهاده است . ترشح غدد جنسی : در بدن انسان چندین غده و کیسه وجود دارد که از جمله آن ،غدد منی ساز و کیسه منی است که منی تولید شده در این غده ها در کیسه منی ذخیره شده و برای رشد اندام ،استخوانها و مفاصل و نیز بقاء نسل به کار گرفته می شود در صورتی که جوان مومن و مقید به احکام شرعی باشد ،هنگامی که این کیسه پر شد و جوان احساس فشار جنسی نمود ،این کیسه در خواب _ مثل سایر اعضاء شل شده و منی اضافی بیرون ریخته و حالت تعادل برقرار می گردد.

  مضرات انحرافات جنسی و راهکارهای پیشگری و درمان (استمناء) چیست؟

  تعریف استمناء:

  استمناء در لغت به معنی (طلب کردن منی) ودر اصطلاح بیرون کردن منی از راه غیر طبیعی است.

  خداوند متعال غریزه جنسی را جهت خیر و بقای نسل بشر در وجود انسان به ودیعه نهاده است .

  ترشح غدد جنسی :

  در بدن انسان چندین غده و کیسه وجود دارد که از جمله آن ،غدد منی ساز و کیسه منی است که منی تولید شده در این غده ها در کیسه منی ذخیره شده و برای رشد اندام ،استخوانها و مفاصل و نیز بقاء نسل به کار گرفته می شود در صورتی که جوان مومن و مقید به احکام شرعی باشد ،هنگامی که این کیسه پر شد و جوان احساس فشار جنسی نمود ،این کیسه در خواب _ مثل سایر اعضاء شل شده و منی اضافی بیرون ریخته و حالت تعادل برقرار می گردد.(جریان مقدس اردبیلی ).

  اما اگر جوانی مقید نباشد،هنگامی که در فشار جنسی قرار می گیرد ، دست به استمناء می زند که باعث آسیبها و عوارض دنیوی و اخروی می گردد که به بخشی از آن ها اشاره می شود؛

  الف : آسیبهای معنوی و اخروی.

  ب : آسیبها ی دنیوی؛ که به سه بخش زیر تقسیم می شوند.

  1- جسمی – روحی

  2- روحی – روانی

  3- اجتماعی

  الف : آسیبهای معنوی و اخروی:

  – خودارضایی از نظر دین اسلام ،از گناهان کبیره ایست که برآن وعده عذاب داده شده است.

  -از حضرت صادق (ع) از حکم آن می پرسند ،آن حضرت می فرماید:گناه بزرگی است که خدا در قرآن مجید از آن نهی فرموده است و استمناء کننده مثل این است که با خودش نکاح کرده؛و اگر کسی را که چنین کاری می کند ، بشناسیم، با او همخوراک نخواهم شد.

  راوی: از کجای قرآن حکم آن فهمیده می شود؟

  امام – از آیه 5تا 7 مومنون ص342 که می فرماید:

  «هر کس شهوتش را با غیر همسرش دفع کند ، ایشان تجاوز کارند.» (1) ودر آیات دیگر بر متجاوزان وعده عذاب داده شده است.»(2)

  راوی : گناه زنا بزرگتر است یا استمناء؟

  حضرت: استمناء گناه بزرگی است.(3)

  -در روایت دیگری امام صادق (ع) می فرمایند:

  «ثلاثه لا یکلمهم الله تعالی یوم القیامه ولا ینظر الیهم و لایذکیهم ولهم عذاب الیم : الناتف شیبه، والناکح نفسه و المنکوح فی دبره. »(4)

  با سه گروه خداوند در روز قیامت سخن نمی گویند ، به آنها نظر رحمت نکرده و ایشان را پاک نمی سازد و عذاب دردناک دارند:

  کسی که موی سفیدش را بتراشد (تا جوان دیده شود و در نتیجه غفلت بر او مستولی گشته و مرگ را فراموش کند؛ چون موی سفید علامت رفتن است)

  خود ارضا کننده و کسی که با او لواط کرده شود (چون او زمینه ساز و مشوق لواط کننده می گردد)

  – رسول خدا (ص) می فرمایند: هر کس با دست شهوتش را بیرون کند ،ملعون است.(ناکح الکف ملعون)(5)

  – از امام صادق (ع) از حکم کسی که با حیوانی جمع شود یا به وسیله استمناء شهوتش را دفع کند پرسیدند ؛ فرمود: «هر کس شهوتش را به این وسیله و مانند آن دفع کند ، در حکم زناست. » یعنی با گناه زنا برابر می باشد.

  ب:آسیب و مضرات دنیوی .

  1-مضرات جسمی و جنسی استمناء:

  عوارض ایجاد شده در مبتلا به استمناء ، از نظر جسمی ، سه مرحله دارد:

  1-مرحله مشکل ساز: زودرس ترین عوارض ناشی از خود ارضایی عبارتست از:

  – خستگی و کوفتگی : انقباض شدید و یکباره تمام عضلات بدن در جریان انزال ، باعث مصرف سریع مواد غذایی و انرژی را در بدن می شود و این کوفتگی همیشگی را به همراه دارد.

  – عدم تمرکز حواس : این عمل باعث تحریک بیش از حد سیستم عصبی در مغز می گردد که باعث عوارضی مانند : حواس پرتی ، کمی حافظه، سیاهی رفتن چشم و تاری دید می شود.با هر انزال ظرفیت عظیمی از انرژی بدن مانند : انزیمها ،پروتئین ها، مواد قندی، کلسیم،لسیتین،فسفر می شود.

  – ضعف حافظه

  – استرس و اضطراب و نگرانی

  – بی اشتهایی

  2-مر حله گرفتاری شدید:

  – نوسان خلق یا تغییرات سریع خلقی

  – حساسیت بیش از حد و زود رنجی

  – کمر درد

  – نازک شدن موها

  – ناتوانی جنسی و زود رس در جوانی و شکست در رابطه زنا شویی: غدد سازنده منی به صورت نخودی کوچک شده و قادر به فعالیت نخواهد بود و شخص برای همیشه از لذت جنسی محروم می گردد ودر اثر این عمل ،در افرادی به جای ادرار ، خون از آنها خارج شده است در نتیجه سرد مزاج شده و پس از ازدواج نیز لذت نمی برد.

  – کم خونی : در افراد خودارضاء،تکامل مغز و استخوان ودر نتیجه تولید سلول های خونی با مشکل مواجه شده و منشاء کم خونی ، ضعف و خستگی و عدم تمرکز می گردد.

  – ضعف قدرت جسمی

  – پریدگی رنگ صورت

  – لاغری

  3-مر حله حالت اعتیاد:

  – ریزش شدید مو ها : با تغییر هرمونی و شیمیایی ایجاد شده در بدن ، هرمون جنسی مردانه(DHT) افزایش می یابد که از عوافب بالا بودن ماده DHT در خون ، ریزش موها و بزرگ شدن غده پرستات و عوارض ناشی از آن در پیری است.

  – تار شدن دید چشمان : غالبا مگسی جلو چشم خود می بینند که بشددت آنها را ناراحت می کند.وحتی وقتی چشم خود را می بندد باز همان حس را دارند و چون این عمل چند دقیقه ای ادامه می یابد ، چشمشان سیاهی رفته و دچار سر گیجه می شوند و به زمین می افتند.

  -وز وز گوش(سوت کشیدن): به طور مدام صدای نا هنجاری در گوش خود احساس می کنند که بسیار ناراحت کننده است.

  – ناراحتی های مفاصلی و ضعف استخوان

  – انزال زود رس و غیر ارادی یا خروج منی به صورت قطره قطره ، به دلیل شل شدن عضلات تناسلی

  – تورم قسمت پایانی و عقب کانال ادرار

  – تورم کانال نطفه

  – درد کشاله ران و ناحیه تناسلی

  – دردهای قولنجی در ناحیه لگن و استخوان دنبالچه

  – فلج بعضی از اعضای بدن و حتی در مراحل طولانی سبب فلج شدن تمام اعضای بدن می شود.

  2 –آسیب های روحی و روانی:

  ضعف حافظه ،اصطراب ،گوشه گیری ،افسردگی ،تنبلی و بی نشاطی و لذت نبردن از زندگی، پرخاشگری و بد اخلاقی، ضعف اراده ، عدم اعتماد به نفس، احساس حقارت و سرخوردگی کدورت روانی و احساس گناه و عضاب وجدان ، سوء ظن،حجب بسیار و کم رویی ،اختلال شخصیت ، ترس و سلب شهامت ، جنون استمناء شبیه به سادیسم ، مایوس بودن .

  توضیح ضعف اراده:

  غالب آنها پس از این کار پشیمان می شوند و با خود عهد میبندند که تکرار نکنند، اما پس از مدتی که در فشار قرار گرفتند ، دوباره تکرار می کنند،این «پشیمانی» و «اقدام» روان آنها را تحت تاثیر قرار داده و جوان را به ضعف شخصیت و سستی اراده ، شک و تردید و وسواس می کشاند.

  3_آسیب های اجتماعی :

  ناسازگاری با خانواده ، بی میل شدن به همسر و ازدواج ، ناتوانی جنسی احساس طرد شدن ، از بین رفتن عزت، پاکی ، شرافت و جایگاه اجتماعی ، سوءظن و بدبینی نسبت به دیگران، دیر ازدواج کردن.

  نکته : آنان که هنوز به حد اعتیاد نرسیده ویا از لحاظ جسمی قوی ترند، ممکن است قدری دیرتر دچار این بیماری ها شوند ، ولی در صورت ادامه ابتلا خواهند شد.

  نویسندگان ناتوانی های جنسی می نویسند: سری به تیمارستان تهران بزنید ، از هر ده نفر دیوانه ، نه نفر معتاد به جلق می باشند؛ یعنی در اثر استمناء کارشان به جنون کشیده شده است، زیرا این عمل قوای دماغی را مختل می سازد.

  بدون اغراق از هر ده نفر بیمار مسلول ، چهار نفر به علت ابتلا به این بیماری به نام جنون استمناء که شباهت زیادی به سادیسم دارد، مبتلا می شوند.

  علل پیدایش انحرافات جنسی

  1- مساعد نبود شرایط خانوادگی ویا محیط زندگی .

  2- بی توجهی در همنشینی با افراد بی بند و بار و گوش سپردن به حرفهای منحرف ایشان.

  3- نداشتن برنامه برای اوقات فراغت.

  4- رفت و آمد در محیطهای آلوده و چشم چرانی.

  5- خیال پردازی های انحراف آمیز در هنگام تنهایی.

  و خلاصه رعایت نکردن روش زندگی اسلامی.

  راهکارهای پیشگیری و درمان:

  1- امیدواری و باور به ترک ؛ خطرناکترین مانع برای اصلاح، یاس و نا امیدی است؛ از همین رو نا امیدی از گناهان کبیره شمرده شده، بنابراین نخستین گام ،ایمان و باور به درمان پذیری است.

  2- اما رسیدن به نتیجه ، نیازمند زمان ، و به کار گیری صحیح دستورات است؛ مهم اراده و خواست خود فرد است و این اراده ، همچون نهالی ، پرورش یافتنی و تقویت شدنی است.راه تقویت آن ، این است که بر خلاف میل خود عمل کنی.پس با اراده جدی و تصمیم قاطع به مقابله با این عادت شوم برخیزید تا لذت توانستن را بچشید.

  بار دیگر اثرات دنیوی – اخروی این عادت زشت را در نظر آورده و بدانید که اگر واقعا بخواهید ، می توانید این عادت را از خود دور کنید.

  ممکن است اراده ضعیف شود ، ولی هیچ گاه از بین نمی رود .دلیل آن، اینکه :کسی که می گوید ، قدرت تصمیم و هیچ گونه اراده ندارم؛ میگوئیم : آیا او حاضر است این عمل را در حضور دیگران نیز انجام دهد.

  به طور حتم میگویید:نه، چون این کار زشت است.

  گوئیم: پس معلوم می شود اراده ایشان به کلی سلب نشده است و الاخلوت و در میان مردم بودن تفاوتی نداشت ، معنی سخن ایشان اینست که چون این کار زشت است ، لذا تصمیم می گیریم در پیش دیگران انجام ندهم. پس باید همین اراده را به جاهای دیگر سرایت دارد.

  به قول روان شناس فرانسوی ،افراد مبتلا به این عادت شوم ، هر روز مکرر، و به ویژه وقت خواب و لحظه اولیه بیداری_ با تمرکز به خود بگوید من می توانم این عادت بد را از خود دور کنم؛ من می توانم.

  3- کوشش کند که وسایل تحریک کننده مصنوعی مانند: تصاویر مبتذل رمانهای عشقی ، فیلم های گمراه کننده و… را از دسترس خود خارج کرده و دیگر به دنبال آنها نباشد ؛ به محض مواجهه اتفاقی نیز چشم خود را بسته و خدا را در نظر آورد .

  4- از معاشرت با افراد منحرف به شدت بپرهیزند.

  5- با انتخاب دوست ، از گوشه گیری و خلوت بپرهیزد؛حتی در اتاق تنها استراحت نکند.

  6- هیچگاه نباید بی کار بود ؛ باید برای اوقات فراغت برنامه داشته باشد،مانند: مطالعه ، ورزش، زیارت،عبادت و دیگر سرگرمی های سالم.

  7- ریتم های ورزشی که تحریک کننده شهوت نباشد ، شرکت کرده ؛ ورزش کند تا انرژی زاید بدن تخلیه شود و شب آسوده به بستر رود ، معروف است که ورزشکاران دارای قوای جنسی ضعیفی هستند.

  8- به هنگام خواب ،پرخوری نکند ، قبل از خواب مثانه تخلیه نشود ، از نوشیدن آب و مایعات زیاد پرهیز کند . هیچگاه عریان نخوابد ، هرگز به روی شکم نخوابد، از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان – به ویژه هنگام خواب و از تماس و لمس نمودن اعضای بدن بپرهیزد. به هنگام خواب دستان خود را بیرون از لحاف بگذارد.

  9- از خوردن مواد غذایی محرک و مقوی و گرم، مانند : عسل ، خرما ، پیاز ، فلفل، تخم مرغ ، گوشت قرمز ، کشمش، پسته، گز، خربزه، شیرینی جات و غذاهای سرد استفاده کند.

  10-تخیلات خود را کنترل کند و بداند هر آن چه به ذهن می گذرد، خدا به آن آگاه است و هرگاه مورد هجوم افکار جنسی واقع شد، فورا تغییر مکان و موقعیت داده و خود را به کاری سرگرم کند. مانند : گفت و گو با دوستان ، مشارکت در عبادت های جمعی و بیرون زدن از اتاق خلوت و…

  11-با ساختن یک سلسله عادات خوب : به جای این عادت زشت ، آن را از خود دور کند . مثلا همان ساعت عادت شوم را به ورزش یا مطالعه در کتابخانه عمومی و… تبدیل کند.

  12-اگر هوا مناسب باشد، با آب سرد دوش گرفته و با حوله خود را ماساژ دهد.

  13-در ازاله موهای زائد بدن عجله نکند.

  14-از نگاه به نامحرم و خلوت با جنس مخالف- حتی برای آموزش و مباحث علمی- بپرهیزد.

  15-حداقل زمان ممکن را برای خوابیدن اختصاص دهد و زمانی به بستر رود که خواب بر او مستولی شده، تا زود به خواب رود؛ همچنین به محض بیدار شدن ، از رختخواب جدا شود.

  16-قبل از خوابیدن حتما وضو بگیرد و در هنگام خواب ، سورهء « قل اعوذ برب الفلق» و «قل اعوذ برب الناس» و «آیه الکرسی» را بخواند. و با ذکر«الله،الله» بخوابد «دیگر صدای تیشه از بیستون نیامد……. …شاید به خواب شیرین ، فرهاد رفته باشد»

  17-سعی کند نماز ها را در اول وقت و با جماعت به جای آورد؛ قرآن زیاد بخواند و در آن فکر کند

  18-هفته ای یکی دو روز روزه مستحبی بگیرد ؛ زیرا منجر به تضعیف امیال غریزی شده و در نتیجه موجب تقویت اراده و ایمان می گردد؛ اگر نتوانست روزه بگیرد ، میزان غذا را کاهش داده و تعداد دفعات صرف غذا را کاهش دهد.

  19-اگر نیاز واقعی است ، نه تحریکات مصنوعی ، در صورت امکان با توکل به خدا و کم کردن سطح توقعات و انتظارات ، برای ازدواج – که بهترین راه حل است – اقدام کند.

  20-بداند که توبه کننده را خدا دوست دارد ، پس هیچ گاه خود را منفور و مطرود درگاه الهی نداند و در نمازها از صمیم دل دعا کرده و از خداوند متعال مدد جسته و توفیق توبه حقیقی و جبران لغزش هایش را بخواهد.

  نکته آخر :

  ممکن است گاهی خللی در تصمیمش پدید آید، ولی باید استقامت و پشتکاری را از دست ندهد و اگر خدا نکرده لغزید ، نا امید نشده و با در نظر گرفتن مضرات دنیوی و اخروی آن ، دوباره تصمیم قاطع تر از پیش بگیرد.

  منابع

  1 _ مشکلات جنسی جوانان آیت اله مکارم

  2_ گناهان کبیره شهید دستغیب

  3_ پرسشها وپاسخهای برگذیده

  4_ پاسخ به پرسشهای مذهبی

  5_ جزوه انحرافات جنسی – در راه حق

  6_ بلوغ و غریزه جنسی(مصطفی زمانی)

  7 _ ناتوانیهای جنسی دکتر استون و…

  8_ فیزیو لوژی گایتون،ترجمه دکتر فرخ شادان ،(تهران :چهره ،1365)ج1 ص 313.

  9_ خانواده و مسائل جنسی کودکان ، علی قائمی ،تهران:انتشارات انجمن اولیا و مربیان،چاپ دهم،1376

  10_ خود ارضایی یا انحرافی جنسی ؛ قم،موسسه پژوهشی- فرهنگی اشراق.

  11_بلوغ، دکتر احمد صبوری اردوبادی

 37. mehdi :گفت

  به نظر من خصلت کنجکاو انسان باعث میشه هر چیزی رو که پنهانه با حرص و ولع بیشتری بخواد ازش سر در بیاره ، دقت کنید فرض رو براین قرار بدید که یه روزی می اومد که بگن خانوما باید حتما دستاشونو مثل سایر اعضای بدنشون بپوشونن و دستکش بپوشن ، امان از روزی که خانومی یادش می رفت دستکششو بپوشه یا از روی شیطینت دستکشاشو نمی پوشید ، چه فضاحتی ببار می اومد و چه آبرو ریزی بزرگی می شد ؟ من یادمه یه خانومه بود رو صورتش یه نقاب می زد من خیلی مشتاق بودم که صورتشو هر جور شده ببینم خیلی برام جالب بود تا اینکه وقتی یه روز توی بانک بودم کارمند بانک که از دوستان من بود و اونم مثل من میخواست صورت مثل ماه این پریزادو ببینه …. ازش کارت ملی خواسته بود تا چکشو پاس کنه و توی یه فرصت عکس منحوسشو نشون منم داد . من تا این سن که رسیدم ممنوعیتی با جنس مخالف نداشتم و دائما توی دخترای فامیل یا همسایه ها و حتی خانومایی که با من همکار هستم یه جورائی احساس بیگانگی یا تبعیض نکردم چون دور و برم همیشه پر بوده از این جنس در کل آدم راحتی هستم ولی خوب دیدم کسانی رو که در یه جمع چطور قایمکی هیکل خانومی که مثلا سینش یکم بیرونه یا ساق پاهاش معلومه رو وحشیانه دید می زنن غافل از اینکه توی دید چشمای تیز بینی ممکنه باشن ! و جالب اینجاست که همین آقا کاسه داغ تر از آشه و جانماز آببکش همه اهل فامیله .یه معلم داشتیم می گفت اگه بهتون بگم فلان کتابو حتما برید بخونید محاله که سراغش برید ولی میگم مبادا این کتابو بخونید …. به والله می رید زیر سنگ شده پیداش می کنید و میخونیدش . توی یه روزنامه یه کارکاتور چاپ کرده بودن که داشت یه نظریه رو که عنوان کرده بود باید در فضای آموزشی دخترها از پسرها جدا باشنو تحلیل می کرد ، عده دختر این ور دیواری بودن و اونطرف دیوار تعدادی پسر بالا سر این دانشجویان همه یه علامت سوال بزرگ بود پسرها فکر می کردن دخترا اونور چکار می کنن و دخترا فکر می کردن پسرا اونطرف دیوار چکار می کنن در صورتی که عملا هیچکدوم کاری نمی کردن . بیائین دیوارها رو ورداریم تا زندگی آرومی داشته باشیم !

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s